Оздоблювальні роботи

комплексный ремонт квартирОздоблювальні роботи являються кінцевим етапом в будівництві та відповідають за естетичну привабливість. Зовнішні покриття захищають будівлю від руйнуючих механічних дій, оберігають від зволоження,  корозії, відповідають за інсоляційні та повітрообміні властивості.

Індивідуальності інтер’єру можна надати шляхом косметичного ремонту. Для досягнення максимально привабливого і надійного результату необхідно щоб всі дії були виконані на професійному рівні. Косметичний ремонт потребує спеціального підходу, так як навіть незначна нерівність поверхонь може призвести до дуже помітних дефектів в інтер’єрі.

Довготривала стійкість оздоблювального матеріалу залежить від декількох факторів: від якості будівельних матеріалів, дотримання технології робіт та професійності виконання.

Будівельна компанія “Оверхол Україна” професійно виконує оздоблювальні роботи будь-якого виду:отделочные работы

  • внутрішнє оздоблення приміщень;
  • косметичний ремонт приміщень;
  • капітальний ремонт приміщень;
  • перепланування або реконструкція приміщень;
  • оздоблювання фасаду;
  • ізоляційні роботи (гідро- і звукоізоляція);

Кожен із напрямків включає в себе:

  1. Обробку стін (поклейка шпалер, оздоблення декоративним покриттям, оздоблення натуральним каменем, оздоблення керамічною плиткою, художній розпис);
  2. Монтаж стелі (пдвісні з гіпсокартону, натяжні, рейкові, касетні);
  3. Влаштування підлоги (покриття ламінатом, паркетною дошкою, ковроліном, лінолеумом, ін.)

Будівельна компанія “Оверхол Україна” оцінює стан приміщення та розробляє індивідуальний план оздоблювальних робіт відповідно до Ваших побажань, підбирає необхідні матеріали та надає гарантію на всі види проектних, ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт.

Будемо раді взяти на себе Ваші клопоти з внутрішнього чи зовнішнього оздоблення приміщення.