Монтаж стелажів

демонтаж стеллажейНезамінним атрибутом складу є стелажі, і чим більший склад, тим надійнішим повинна бути його функціональна властивість, що забезпечується шляхом професійного монтажу стелажів різного розміру з урахуванням маси продукції для надійного її  зберігання та безпечної роботи персоналу. На початковому етапі монтажу необхідно приділяти увагу всім елементам обладнання, так як навіть незначний брак, навіть в найменших деталях, буде мати в майбутньому негативні наслідки.

Будівельна компанія “Оверхол Україна” спеціалізується на професійному монтажі/демонтажі, навантажувально-розвантажувальних роботах, всі роботи здійснюються без пошкоджень стін та підлоги.

Монтаж стелажів здійснюється в декілька етапів:

  1. Аналіз горизонтальності поверхні підлоги
  2. Складання плану розміщення стелажівмонтаж стеллажей
  3. Влаштування горизонтальних і вертикальних рам стелажів першого рівня.
  4. Кріплення рам до підлоги та стін
  5. Монтаж усіх рівнів стелажних балок, установка стяжок
  6. Облаштування захисту стійок і рядів (в т.ч. відбійників)
  7. Контрольний тест конструкції (за бажанням клієнта)

Все має свій термін експлутації і система стелажів в тому числі. При перших проявах несправностей слід звернутися до спеціалістів, щоб запобігти травматизму персоналу і зберегти продукцію.

Ремонт конструкції стелажів – трудомісткий процес, який вимагає, в першу чергу, проведення повної діагностики як обладнання, так і самого приміщення. Часто головною причиною несправності є нерівна поверхня, яка постійно шкодить самі елементи стелажів та кріплення, в таких випадках професіонали здійснюють не лише реставрацію неякісних елементів, а й виправляють дефекти підлоги.

Будівна компанія “Оверхол Україна”, користуючись сучасним технічним обладнанням, оперативно здійснює ремонт несправної системи стелажів чи певних елементів.

Вартість монтажу та ремонту залежить від висоти, серії, типу стелажів та безпосередньо від характеристик приміщення.

Встановлюємо, збираємо, монтуємо, демонтуємо стелажі та торгове обладнання будь-якої складності швидко, якісно і надійно.