Монтаж сендвіч панелей

Новим технологічним напрямком в Україні є будівництво із сендвіч-панелей, за допомогою цього матеріалу монтують внутрішні перегородки, влаштовують огорожу, застосовують як зовнішню основу при покритті чи будівництві ангарів, СТО, дачних домів, складів, офісних приміщень, при будівництві житлових приміщень чи сільськогосподарських споруд.

Широкий вибір типів і кольорів сендвіч панелей дає змогу здійснювати оригінальні архітектурні та будівельні проекти, крім цього сандвіч-панелі використовують для утеплення та реконструкції фасадів.

Сендвіч-панелі за функціональними характеристикам бувають:монтаж сендвич панелей

 1. Сендвіч-панелі для зовнішніх стін;
 2. Крівельні сендвіч-панелі;
 3. Сендвіч-панелі для холодних складів.

Така класифікація зумовлена тим, що сендвіч-панелі мають ряд властивостей, залежно від наповнення теплоізоляційним матеріалом:

 1. утеплювач з пінополіуретану;
 2. утеплювач з пінополістиролу;
 3. утеплювач з мінеральної вати;
 4. утеплювач зі скловолокна;
 5. комбіновані.

Підбір сендвіч-панелей потрібно здійснювати відповідно до призначення приміщення, так як кожен із видів має як переваги, так і недоліки. Наприклад, сендвіч-панелі із мінеральної вати майже не горючі, але мають високий рівень паропроникнення; пінополіуретан володіє антикорозійною стійкістю, але являється пожежонебезпечним матеріалом.

Монтаж також здійснюється з урахуванням виду і особливостей сендвіч-панелей, так, наприклад, сендвіч-панелі із мінеральної вати монтують лише в респіраторі.

Важливими нюансами при монтажі є не “як кріпити сендвіч-панелі”, а на скільки виконання монтажу відповідає технологічному процесу. Від цього залежить і їх термін служби і енергетична ефективність будівлі в цілому. Сендвіч-панелі не повинні прямо контактувати з опорною конструкцією, тому для цього використовують ущільнювач, а для додання покрівлі візуальної привабливості використовуються різні фасонні елементи (вітрові і сполучні нащільники, ендови, зовнішні і внутрішні кути тощо).

Процес монтажу нескладний, але необхідно враховувати функціональне призначення і характеристки сандвіч-пенелей, володіти відповідним обладнанням та інструментами, правильно вибрати і застосувати кріпильні елементи.

Будівельна компанія Оверхол Україна надає повний спектр послуг монтажу сандвіч-панелей та гарантує довговічність експлуатації будівель.

Етапи монтажу із сендвіч-панелей:

 1. Складання проекту і підбір відповідних матеріалів (з урахуванням фундаменту і цокольних частин);
 2. Збір металокаркасу;
 3. Монтаж сандвіч-панелей відповідно до регламенту;
 4. Закриття стиків добірними елементами;
 5. Встановлення відповідності об’єкту до плану.

Спеціалісти компанії “Оверхол Україна” допоможуть Вам вирішити питання будь-якого характеру щодо сендвіч-панелей та гарантують якість наданих послуг.