Монтаж опалення

Комплекс системи опалення – це сукупність елементів, призначених для передачі тепла в приміщені з метою забезпечення комфорту. Тому, професійний підбір матеріалів та монтаж опалення гарантує Вам естетичність, надійність та безпечність користування обладнанням.

Про опалення в приватному будинку варто подумати на початковому етапі будівництва для раціонального розміщення котлів, конвекторів чи опалювальних радіаторів з системою труб, які прокладаються як під підлогою, так і в стінах.монтаж отопления

Монтаж систем опалення в приватному будинку розпочинається з обладнання котельні, вентиляції в ній, проводиться вогнеупорне облицювання, встановлюється обладнання, виводиться димохід, прокладаються труби і монтуються регулюючі прилади та датчики.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати індивідуальний план-проект розміщення елементів системи і проведення труб з урахуванням бажань клієнта.

Основним джерелом тепла в квартирах, офісах і приватних будинках є опалювальні радіатори (батареї), в які тепло поступає через труби та розподільні колектори. При неправильному підключені радіаторів опалення до загальної системи втрачається тепло, приблизно на 20%, і появляються проблеми. Наші спеціалісти використовують термостатичну арматуру при монтажі відповідно до Будівельних норм і правил України, що гарантує якість виконаних робіт.

Будівельна компанія «Оверхол Україна» пропонує послуги:

  • Амонтаж систем отопленияналіз об’єкту;
  • Попереднє проектування системи опалення;
  • Погодження об’єму виконання робіт і термінів;
  • Підбір та закупівля матеріалів;
  • Модернізація існуючого обладнання;
  • Професійний монтаж системи опалення:

а) монтаж радіаторів опалення;

б) монтаж теплої підлоги;

в) монтаж конвекторів та котлів (газових, дизельних, твердопаливних,      електричних, комбінованих);

г) влаштування зручної розводки труб опалення.

  • Пуско-налагоджувальні роботи (на цьому етапі перевіряється справність системи і оперативно усуваються несправності)

Завжді раді бути корисними Вам!