Монтаж каналізації

Будівельна компанія «Оверхол Україна» виконує внутрішній та зовнішній монтаж систем каналізації  відповідно до всіх Державних будівельних норм в будівлях житлового, виробничого, громадського, службового та спеціального призначення.

Виконуємо роботи:

Plumber assembling pvc sewage pipes inside unfinished house

  • Проведення ревізії/аналізу стану каналізації;
  • Проектування системи каналізації;
  • Підбір і монтаж сантехприладів та комплектуючих;
  • Заміна існуючої каналізаційної системи;
  • Монтаж зовнішньої та внутрішньої каналізації;

 

Монтаж каналізації

Каналізація являє собою складну систему, яка забезпечує збір, виведення та переробку стічних вод, що утворюються в процесі життєдіяльності людини при використанні води. Дана система є одною з основних елементів комфорту в будь-якій будівлі житлового призначення.

Наявність каналізації нині не розкіш, але ця складова частина житлового приміщення є складним інженерним проектом. Саме правильне проектування і якісне виконання монтажу забезпечує щоденний комфорт як в власному домі, так і в промислових будівлях. В разі неправильного монтажу виникає поганий стік води, що може супроводжуватися неприємним запахом, частими аварійними ситуаціями чи втратою працездатності обладнання.

Система каналізації складається з двох взаємопов’язаних елементів:

  • Внутрішня каналізація, яка складається з сантехнічного обладнання (раковини, ванни, душові кабіни, унітази, змішувачі тощо), каналізаційних стояків та труб для відводу стояків;
  • Зовнішня каналізація, яка виконує функцію повного виведення нечистот і включає очисні споруди різного типу і трубопроводи, які здійснюють їх комунікацію з внутрішньою частиною.

Облаштування системи каналізації – справа складна, клопітка, відповідальна, потребує використання якісних матеріалів та дотримання всіх Будівельних норм України. Професійно виконана робота забезпечить комфорт та надійність на тривалий час.

Будівельна компанія «Оверхол Україна»за короткий термін розробить для Вас проект каналізаційної системи, підбере надійні матеріали, здійснить заміну старої каналізації чи влаштує нову.

Наша прерогатива — доступні ціни та гарант професійності наданих послуг.