Монтаж водопроводу

Водопровід в житловому приміщені – являє собою систему труб, які є основою для повноцінного циркулювання води з виведенням в очисні споруди.

Водопровід приватного чи виробничого призначення поділяється на внутрішній і зовнішній та прокладається відповідно до Державних Будівельних Норм України ДБН В.2.5-64:2012 “Внутрішній водопровід та каналізація”. Саме дотримання всіх норм і правил монтажу водопроводу гарантує надійність та комфорт протягом десятків років.монтаж водопровода

Внутрішню систему водопроводу зазвичай монтують із металопластикових чи пластикових труб, також можуть завстосовуватись мідні чи сталеві труби, хоча остані мають гірші експлуатаційні можливості, ніж полімерні, а мідні труби мають порівняно високу ціну.

В системі каналізації настав період заміни чугунних труб на пластикові. Пластикові труби мають гладку внутрішню поверхню, що попереджає формування відкладень на стінках, утворення заторів за забезпечує швидке виведення нечистот.

Загалом, вибір труб та супутніх елементів здійснюється відповідно до існуючих джерел водопостачання (централізоване чи автономне), від потужності джерела, віддаленості від об’єкта, вартості подачі, можливості очищення, розміщення сантехнічних пристроїв в приміщені тощо.

Наші спеціалісти мають необхідні знання та досвід роботи з системою водопостачання, тому з легкістю знайдуть для Вас оптимальне рішення водопостачання та підберуть відповідні необхідні матеріали (труби, балансувальний вентиль, компенсатори, теплообміник, гідробак та інші).

Будівельна компанія “Оверхол Україна” пропонує такі послуги:монтаж водопровода

  1. Технічний аналіз об’єкта та джерел водопостачання;
  2. Проектна і інженерна водопровідна діяльність;
  3. Збір та влаштування вузлів системи;
  4. Заміна зношеного обладнання;
  5. Випробування та оптимізація системи водопроводу.

Водопровід, який прокладений професійно, забезпечує Вам якість води відповідно до санітарних норм, екологічність, мінімум витрат на носії води, можливість контролю тиску мережі водопостачання та надійність всієї системи.

Будемо раді допомогти Вам зробити монтаж водопроводу, підібрати необхідні матеріали та замінити старі елементи водопостачання.