Кровельні роботи

работы кровельныеЩе до нашої ери люди облаштовували свої житлові будинки і застосовували різні підручні матеріали для побудови даху з метою забезпечення комфорту та захисту від атмосферних явищ, таких як дощ, сніг, сонячне світло, вітер та ін. Згодом почали використовувати спеціальні, більш надійні та стійкіші до зовнішніх умов елементи для покриття будинку, хоча головною умовою залишилося дотримання технології кровельних робіт, саме при правильному монтажі дах буде надійним, гарантуватиме повну герметичність, захистить від негативних зовнішніх факторів і не потребуватиме ремонту тривалий час. Неправильний монтаж хоча б однієї частини, так званого «покрівельного пирога», може призвести до втрат тепла, протікань та появи протягів.

Крівля будинку являє собою складну систему з опорних, теплоізоляційних та зовнішніх матеріалів. Залежного від типу даху спеціалісти підбирають необхідні елементи монтажу, визначають складність робіт та обраховують вартість.

ТОВ “БК “ОВЕРХОЛ УКРАЇНА” пропонує:кровельные работы

  1. Аналіз об’єкта;
  2. Планування крівлі та підбір відповідних матеріалів;
  3. Ремонт даху;
  4. Комплексний монтаж крівлі;
  5. Встановлення мансардного поверху;
  6. Встановлення водостічної системи;
  7. Встановлення трапів, снігозатримувачів, коників та ін.

Кожен пункт узгоджується і обговорюється із замовником для подальшої узгодженої роботи.

На сьогодні існує широкий спектр покрівельних матеріалів та можливості їх проектного застосування. Лідируючі позиції займає керамічна, бітумна, цементно-піщана, полімерпіщана черепиця, металлочепіци, мідь, сланець і гонт, також популярності набуває «зелена покрівля».

Спеціалісти “БК “ОВЕРХОЛ УКРАЇНА” грамотно підбирають матеріали відповідно до типу крівлі та Ваших бажань, виконують кровельні роботи для житлового, комерційного  будинку, дачі, котеджу чи гаражу, професійно надають повний спектр послуг з даного напрямку будівництва.

Задоволені клієнти  – це наш успіх.